Hiyon için bir öneri

Vodleux

Professionals don't need tips
Hiyoloper
Reaksiyonlar
36
Ödüller
2
İnsanların kitaplardan alıntılar incelemeler paylaşabileceği bir platform oluşturulabilir.
Sevgili @Raussa , öneriniz için teşekkür ederiz. Bu öneriniz için bazı değişiklikler gerçekleştirdik.

• Tavsiyeler alanında yer alan kitap tavsiyeleri bundan böyle sadece tavsiye olarak kalmamakla beraber tavsiye ettiğiniz kitap hakkında alıntılar paylaşabileceğiniz bir kategori haline getirildi. Örneğin: Oğuz Atay - Tutunamayanlar

Hiyon şu anda bazı beta aşamalarında test edilmektedir. Şu an geliştirmeler ve değişiklikler devam etmektedir. Sizlerde düşüncelerinizi paylaşarak Hiyon'un daha kullanışlı bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Birkaç gün sonra Beta aşamasından ayrılacak olan Hiyon sizlere daha kolay bir platform deneyimi sunmak için elinden geleni yapacaktır, yapmaya da gayret ediyoruz. Daha fazla öneriniz ve şikayetleriniz bulunuyorsa lütfen bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Eğer paylaşımınız gizlilik ilkelerimize uymadığını düşünüyorsanız lütfen geribildirim@hiyon.net e-posta adresine ilgili düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Yer aldığınız ortamın tadını çıkarın. Hiyon'da sizi aramızda görmekten ve düşüncelerinize yer vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yorum

Webtostos

Hiyomin
Reaksiyonlar
18
Ödüller
2
Platform kuralları , yetkiler gibi yazıların (yazılıp yazılmadığını bilmiyorum) açıkça bir alanda belirtilmesi ilk önerim olabilir. Örneğin footer bölümü oluşturulup oraya linklemeler yapılabilir , kullanıcı deneyimi açısından gayet yararlı bir adım olacaktır.

Önerilerimi problem yaşadıkça buraya aktararak devam ettireceğim.

• Beğen
Tepkiler: Umut Batuhan
Yorum

Umut Batuhan

‏‏‏‏‏‏‏‏Hiyonist
Reaksiyonlar
65
Ödüller
2
Platform kuralları , yetkiler gibi yazıların (yazılıp yazılmadığını bilmiyorum) açıkça bir alanda belirtilmesi ilk önerim olabilir. Örneğin footer bölümü oluşturulup oraya linklemeler yapılabilir , kullanıcı deneyimi açısından gayet yararlı bir adım olacaktır.

Önerilerimi problem yaşadıkça buraya aktararak devam ettireceğim.

Önerileriniz için çok minnettarım. @Webtostos

Platform kuralları, platformumuzun en alt kısmında bağlantılar sekmesinde yer almaktadır.

Screenshot_766.png

Yetkiler & seviyeler ise Hiyon Üye Seviyeleri konusunda bahsettik ve ilerleyen zamanlarda seviyelerin yetkilerinin özellikleri yer alacak, üye seviyelerinin özellikleri güncellenecektir. Footer bölümünü sade kullanmayı tercih ettik ve kullanıcı deneyimleri için platform rehberleri hazırlayacağız yeni kaydolan üyelere mesaj yoluyla bu rehberleri okumalarını rica edeceğiz.

Örnek vermem gerekirse https://www.hiyon.net/kategori/-/list#sosyal.20 bu linkte ulaşmak şahsen benim için biraz uğraştırıcı oldu.

En aşağıda HİYON olarak belirttiğiniz kategorinin anasayfanın herhangi bir yerinde(menü , footer vs.) göz önünde açıkça durması gerektiğini düşünüyorum.

Eğer rehberlerin göz önünde bulundurulması zor bir hale gelirse, navigasyon ve alt navigasyon alanına eklemeler yapabiliriz. Bu düzeltmeler birkaç gün içerisinde aktif olacaktır.

Önerilerinize her zaman açığız ve kullanıcı deneyimi bizim için en önemlisidir. Deneyimi keyifli bir hale getirmek için elimizden geleni yapacağız.

• Beğen
Tepkiler: Webtostos
Yorum

Webtostos

Hiyomin
Reaksiyonlar
18
Ödüller
2
Masaüstü olarak bakınca altta gördüm fakat mobilde göremedim ondan böyle bir reaksiyon aldım.

• Beğen
Tepkiler: Umut Batuhan
3 Comments
Umut Batuhan
Umut Batuhan Yorumladı
Bunu fark etmemizi sağladığınız için tekrardan teşekkürler. Mobil görünümde alt kısımları kaldırdık. Yavaşlamalara neden olmasının yanı sıra kötü bir görünüm elde ediyorduk. Mobil kullanıcıları için menü alanına bahsettiğiniz işlemleri gerçekleştirebiliriz.

Webtostos
Webtostos Yorumladı
Yeni tema mükemmel olmuş ellerinize sağlık.

Umut Batuhan
Umut Batuhan Yorumladı
Rica ederim, daha da üzerinde geliştirmelere devam edeceğiz.