Duyuru Hiyon Üye Seviyeleri

Vodleux

Professionals don't need tips
Hiyoloper
Katılım
24 Mar 2021
Mesajlar
9
Reaksiyonlar
36
Ödüller
2
Hiyonist

Platform içerisinde en yüksek seviyeye sahip Hiyonistlerdir. Platform sistemini yakında takip etmek ve geliştirmekle meşguldürler. Hiyon'un maddi giderlerine ortaktırlar. Hiyon için birçok fedakarlıkta bulunmuş ve katkı sağlamış insanlardır. Platformda tüm yetkilere sahiptirler. Platform içi olaylara karışmazlar, Hiyonu dış olaylara karşı temsil etmektedirler fakat her kararın altında kendilerinin imzaları bulunmaktadır.

Hiyoyet

Platform içerisinde radikal yetkileri bulunmaktadır. Platform işleyişinden sorumludurlar. Hiyon'un içerisinde Hiyonistler kadar yüksek itibar sahipleridir. Kriz anında Hiyonistlere danışmadan forum işleyişinde meşru müdafaa haklarına sahiptirler. Platform işleyişi hakkında ve alınan karar doğrultusunda yönetim kuruluna rapor hazırlamaktadırlar.

Hiyomod

Platformda onay bekleyen konular ve mesajlarla ilgilenmektedirler. Platform sistemini yakından tanıyan, nerede nasıl davranılmasını gerektiğini bilen Hiyonistler'dir. Türkçe ile araları oldukça iyidir, onaylanmayı bekleyen konularda düzenleme yaparlar, seo uyumlu hale getirirler, alıntı olup olmadığını kontrol ederler, konuya uygun görsel bulurlar ve konuyu okunulabilirlik açısından iyi bir seviyeye getirdikten sonra paylaşıma sunarlar. Bu kişiler nitelikli Hiyonistler'dir. Yönetim ekibi tarafından davet yoluyla özel seçilirler. Hiyomodlar olmazsa forum işleyişi olmaz...

Hiyon Ekibi

"Web & Grafik Tasarım, Bilişim AR&GE Yazılımı, Forum İşleyişi ve İçerik Üretimi, Sosyal Medya Yönetimi" bahsedilen alanlarda en az bir uzmanlık alanı bulunması gerekmektedir.

Hiyon | Bilgi Paylaşım Platformu için gecesini gündüzüne katan fedakar, zeki ve sadakat sahibi Hiyonistlerdir. Hiyon Ekibine dahil olan Hiyonistler en az bir uzmanlık alanı olmalıdır. Uzmanlık alanları "Web & Grafik Tasarım, Bilişim AR&GE Yazılımı, Forum İşleyişi ve İçerik Üretimi, Sosyal Medya Yönetimi" en az birisine sahip olabilmesi gerekmektedir. Yönetim ekibi mensubudur. Yönetim ekibini görüntülemek isterseniz "Kullanıcılar" bölümünden "Hiyon Ekibi" tarafına göz atabilirsiniz.

Premium Üyeler

Hesabınızı yükseltmeniz gerekmektedir.

Onlar Hiyon'un ayakta kalabilmesi için manevi desteklerinin yanı sıra maddi destekle fedakarlık yapmış olan özel Hiyonist'lerdir. Servetleri henüz bilinmese de Hiyon'un gizli destekçileridir. Platformda üyelik ayrıcalıklarına sahiptirler, her üye seviyesinin olduğu gibi hiçbir üyeden kendilerini üstün görmezler, cömerttirler.

Hiyodor

500 Mesaj Veya Konu

Yönetim ekibinden sonra platformda en yüksek seviye Hiyonistlerdir. Platformda son seviye, deneyim ve izin sahibidirler. Platforma çok katkı sağlamışlardır. Hemen hemen her konuda bilgileri bulunmaktadır. Bu seviyeye gelmek oldukça sabır ve bilgi birikimi gerektiren bir süreçtir. Bu insanlar çıldırmış bir filozoftur. Kendileriyle bir konu hakkında fikir alışverişi yapmadan önce lütfen bilginizi tekrar gözden geçirin. Hiyodorların bilgisizliğe tahammülü yoktur, bir varsınız bir de bakmışsınız ki bilgilerin arasında yok olmuşsunuz!

Hiyomat

200 Mesaj Veya Konu

Platformun dinamik ihtiyarlarıdır. Bu seviyeye gelene kadar çok çaba sarf etmişlerdir. Diğer üye gruplarına göre forum içerisinde avantajları bulunmaktadır. Bu insanlar bilgiye aç insanlardır. Her zaman az bilgiyle yetinmezler ve daha fazlasına ulaşmak isterler. Hiyonizm hırsı gözlerini bürümüştür ve gözleri mantığa dayalı bilgi dışında hiçbir şeyi görmez. Yönetim ekibini üstün başarılarıyla etkilemiştir.

Hiyogen

100 Mesaj Veya Konu

Genleri Hiyonizm'den gelmektedir. Öz ve öz Hiyonistler'dir. Hiyonizm uğruna tüm gezegeni ateşe verirler. Hiyonizm karşıtı bir olayda en ön planda yer alırlar. Platformda Hiyonizm karşıtı ve cahil bir üyeyi birlik olup bir pirana grubu misali hızla yok ederler. Bazen tam tersi de olabilir. Platform içerisinde hızlı bir kaos ortamı oluşturabilirler.

Hiyofem

60 Mesaj Veya Konu

Hiyofem artık platform içerisinde varlığını hissettiren üye seviyesidir. Hiyonizm akımına hizmet eden gizli Hiyonistler'dir. Kimi Hiyonist bu seviyeden sonra Hiyonizm'e bağlı kalsada kimisi Hiyonizm'i daha tanıyamadan Hiyonist ruhuna veda eder.

Hiyojin

30 Mesaj Veya Konu

Artık zincirlerini kırdılar! Hiyomodların onayına takılmazlar. Hiyonizm'in farkına varmışlardır. Konularını özenle yazarlar. Artık tek gayesi platform içerisindeki izinlerini yükseltmek ve Hiyonizm akımına bağlı kalmaktır. Onlar gerçekten özgürlüğü hak ettiler. Kolay görünse de çok büyük bir işe imzalarını attılar.

Hiyomin

Aramıza Katıl

Kendilerine bir üyelik değil temiz bir sayfa açarlar. Artık o temiz sayfayı karalayabilirler. Kendi kararlarıyla temiz bir sayfada sanat eseri de bırakabilirler veya temiz bir sayfayı hiç edebilirler. Hiyonist, Hiyomin iken başlar... Platformda mesajları ve konuları Hiyomod onayına tabiidir.